Upadłość konsumemcka Gdynia

Mieszkańcy Gdyni również mogą liczyć na pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej

Pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej dla Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta

Upadłość konsumencka Gdynia​

Pomagamy mieszkańcom Gdyni, bo to nasze miasto! Upadłość konsumencka Gdynia

Chaos wywołany pandemią związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 zdaje się uspokajać. Nie ulega jednak wątpliwości, że bynajmniej nie jest to równoznaczne z wkroczeniem naszego kraju na właściwe tory. Wygląda wręcz na to, że rządzący postawili sobie za cel, aby swoimi poczynaniami utrudniać nam życie bardziej niż wirus. Pomimo tego w dobie kryzysu, którego skutki są coraz bardziej odczuwalne, Polacy robią co mogą, żeby wiązać koniec z końcem. Niestety w tej nierównej walce przegrywamy. A przynajmniej tak wskazują statystyki.

Upadłość konsumencka Gdańsk, Gdynia, Sopot. SKONTAKTUJ się ze mną wypełniAJĄC formularz kontaktowy.

Pandemia dała nam się we znaki – statystyki nieubłagane​

Zgodnie z raportem Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej, na 16 grudnia 2021 r. w Polsce upadłość konsumencką ogłosiły 56 353 osoby. Tendencję wzrostową ogłoszonych upadłości konsumenckich najlepiej obrazuje porównanie roku 2021 z 2020, w którym ogłoszono ich niewiele ponad 13 000. Wpływ pandemii na taki stan rzeczy jest niewątpliwy, jednakże na skalę bankructw w Polsce składa się wiele czynników. Każdy radzi sobie z tym fantem na swój sposób, a przynajmniej się stara – z lepszym lub gorszym skutkiem. Jak w tej walce radzi sobie Gdynia?

Upadłość konsumencka Gdynia – czyli nasze miasto na tle kryzysu​

Nie ulega wątpliwości, że Gdynia od dłuższego czasu jest postrzegana jako miasto przedsiębiorcze i przychylne przyjezdnym. Z pewnością wielu z odwiedzających Gdynie turystów dostrzegło znaczny potencjał turystyczny tego miasta. Nie oznacza to jednak, że gdyńskie władze w najtrudniejszych chwilach osiadają na laurach. Rok 2021 był rokiem żniw. Zbierał bowiem plony w postaci Polaków, którzy nie potrafili poradzić sobie ze skutkami COVID oraz poczynaniami rządzących. W związku z powyższym miasto Gdynia przygotowało dla zamieszkujących jej przedsiębiorców pakiet pomocy o wdzięcznej nazwie Gdyński Falochron. Jak podaje Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oferta wspomnianego pakietu pomocy przedsiębiorcom zasadniczo obejmowała 5 dziedzin. Są nimi kolejno:

  • opłaty,
  • czynsze,
  • opłaty za koncesje,
  • opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, oraz
  • wsparcie doradcze.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, podczas którego wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki Katarzyna Gruszecka-Spychała odnosi się do inicjatywy Gdyńskiego Falochronu:

Upadłość konsumencka Gdańsk, Gdynia, Sopot. SKONTAKTUJ się ze mną wypełniAJĄC formularz kontaktowy.

Upadłość konsumencka Gdynia​

Przywiązanie do Gdyni oraz troska o dobro jej mieszkańców powodują, że pomoc osobom ją zamieszkującym jest podwójnie satysfakcjonująca. Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to niewątpliwie inwestycja w lepsze jutro. Jak to zazwyczaj bywa – pierwszy krok jest najtrudniejszy. Żeby go zrobić skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego, który znajdziesz na górze strony. Możesz również skontaktować się ze mną drogą e-mailową lub telefoniczną – zapraszam w tym celu do kontaktu.

Martin Treder
kontakt@upadlosc-trojmiasto.pl
504 054 720

Dodaj komentarz